Εγγραφές για τις τάξεις μας

Η εκπαίδευση του παιδιού σας έχει τεράστια σημασία. Τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών Παπαηλιού σας προσκαλούν να αξιολογήσετε τα σχολεία μας πριν κάνετε αίτηση για εγγραφή.

Σας παροτρύνουμε να επισκεφτείτε τις εγκαταστάσεις μας της οδού Καραϊσκου, οδού Βενιζέλου, της Νίκαιας ή της Γλυφάδας όπου μπορείτε να δείτε από κοντά τις αίθουσες διδασκαλίας, να γνωρίσετε τους καθηγητές, και να έχετε κάποια συνάντηση με τους διευθυντές των κτιρίων ή την Γενική Διεύθυνση.

Για να κανονίσετε επίσκεψη στο σχολείο που σας ενδιαφέρει, και συνάντηση με τον αντίστοιχο διευθυντή, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε.

Θα είναι ιδιαίτερη χαρά να σας ξεναγήσουμε στους χώρους μας, να απαντήσουμε σε ερωτήσεις σας, και να σας βοηθήσουμε με την διαδικασία εγγραφής.